Головна  »  Вінілова плитка  »  Art Tile

Кварц-Вінілова плитка (ПВХ) Art Tile

Розпродаж залишків ціна 424 грн
 
Вінілова плитка пвх користується особливою популярністю в будівництві. Її застосовують для укладання підлог в різних приміщеннях. Багата колірна гамма відкриває доступ для втілення фантазії навіть у найсміливіших дизайнерських рішеннях. Особливість вінілової плідлоги пвх компанії Art-tile в тому, що вона практична у використанні і не втрачає свій зовнішній вигляд навіть при тривалій експлуатації. Складається така вінілова пвх плитка з декількох шарів, які мають своє призначення і відмінно поєднуються один з одним, створюючи при цьому особливий затишок і комфорт.Переваги підлогової дизайн плитки ПВХ Art Tile в порівнянні з іншими підлоговими покриттями очевидні.

               ціна   767   590 грн


Список переваг вінілової підлоги ПВХ Art Tile Дизайнерська кварц-вінілова плитка Art Tile

1. Підлогова дизайн плитка ПВХ Art Tile абсолютно нешкідлива для здоров'я людини і тварин, володіє антистатичними і антибактеріальними властивостями, легко миється, не піддана впливу більшості хімічно-активних речовин і ультрафіолету.

2. Плитка ПВХ Art Tile інертна до води (водостійка), що дозволяє використовувати її в якості підлогового покриття і для внутрішньої обробки стін у вологих приміщеннях, таких як ванні, пральні, лазні та сауни (за винятком парилок).

3. Плитка ПВХ не підтримує горіння і не виділяє отруйних речовин. Дизайн плитка ПВХ Art Tile має сертифікати відповідності , де після проведення випробувань дана плитка отримала такі показники: Г1 (слабогорюча); В2 (помірно займиста); Т2 (токсичність при горінні - помірно небезпечна ).

4. Вінілова плитка ПВХ володіє підвищеними характеристиками міцності, по відношенню до інших видів підлогових покриттів (ламінат, лінолеум і т.п.) що робить підлогове покриття з цього матеріалу більш довговічним в експлуатації. Підлогова дизайн плитка ПВХ Art Tile випускається із захисним шаром 0,7 мм, таким чином за рівнем зносостійкості вона відноситься до підлогових покриттів комерційного використання з 43 класом зносостійкості, що дозволяє використовувати підлогову дизайн плитку ПВХ Art Tile від житлових приміщень до приміщень з великою прохідністю (офіси , дитячі та навчальні заклади, супермаркети, кафе-ресторани та ін.)

5. Підлогова плитка Art Tile не може розтріснутися або розбитися на шматки, якщо на неї впаде щось важке. Наш матеріал володіє високим опором до пошкоджень.
Для одержання більш високих характеристик ніж у комерційного лінолеуму щодо зносостійкості і стабільності розмірів, підлогова дизайн плитка ПВХ Art Tile в своєму базовому шарі містить кварц і скловолокно. Технологія виготовлення такого підлогового покриття є унікальною і застосовується тільки виробником плитки для підлоги Art Tile.

6. Використовуючи плитку ПВХ, Ви отримуєте акустичний комфорт в приміщенні, де вона укладена (відсутній ефект ударного шуму).
У разі пошкодження ділянки підлоги Вам не доведеться міняти все покриття або ставити латку, достатньо буде просто замінити одну плитку, яка була пошкоджена.

7. Вінілова підлога Art Tile чудово імітує натуральні матеріали (дерево, граніт, мармур, природний камінь), при цьому плитка легка і гнучка, що дозволяє декорувати її не тільки на підлогу, а й стіни, надаючи простір для уяви дизайнерам. Різноманіття стилів підлогової дизайн плитки ПВХ Art Tile і можливість їх комбінувати дозволяє втілювати будь-яку дизайнерську ідею.

8. На відміну від інших виробників, тільки підлогова дизайн плитка ПВХ Art Tile має в своєму асортименті великоформатну плитку (180ммх1200мм). З плиткою такого розміру стає простіше і швидше робота з укладання плитки, відповідно зменшується вартість робіт по установці, зменшується кількість стиків, візуально дуже добре виглядає укладена плитка з малюнком у вигляді односмугової масивної дошки.
Найпоширеніша товщина підлогового покриття - 8-12 мм, тому може виникнути необхідність піднімати двері і т.д., а це означає додаткові незручності та витрати при зміні підлогового покриття. Загальна товщина покриття Art Tile - всього 3 мм.

9. Використовуючи вінілову плитку ПВХ Art Tile, Ви отримуєте значну економію на транспортуванні, підготовці поверхні підлоги перед укладанням плитки і на самій роботі по її установці, при цьому ви значно скорочуєте фінансові витрати на квадратний метр площі підлогового покриття і терміни проведення робіт.

10. Плитка ПВХ легко укладається на підлогу, не вимагає спеціальних інструментів і навичок.

11. Плитка ПВХ допускається до установки на системах Тепла підлога.

Плитка ПВХ Art Tile Розмір плитки 180 x 920 x 3 мм. У коробці - 3, 312 м2. Плиток в коробці (шт.) - 20 шт.


 • AB 6916 Клен НэтсіAB 6916 Клен Нэтсі
  AB 6916 Клен Нэтсі
 • AB 6970 Дуб НатурAB 6970 Дуб Натур
  AB 6970 Дуб Натур
 • AB 6934 Дуб АнтикаAB 6934 Дуб Антика
  AB 6934 Дуб Антика
 • AB 8111 Дуб СніжнийAB 8111 Дуб Сніжний
  AB 8111 Дуб Сніжний
 • AB 6935 Сірий АнтикаAB 6935 Сірий Антика
  AB 6935 Сірий Антика
 • AH 709 ХайкориAH 709 Хайкори
  AH 709 Хайкори
 • AB 6956 Дуб КантриAB 6956 Дуб Кантри
  AB 6956 Дуб Кантри
 • AH 711 Ясень НайAH 711 Ясень Най
  AH 711 Ясень Най
 • AB 6958 Дуб АзимаAB 6958 Дуб Азима
  AB 6958 Дуб Азима

 

Плитка ПВХ Art Tile Розмір плитки 457,2 x 457,2 x 3 мм. У коробці - 3,34 м 2 Плиток в коробці (шт) - 16 шт.

 

 

 • AS 4003 ТравентинAS 4003 Травентин
  AS 4003 Травентин
 • AS 4012 ТеракотаAS 4012 Теракота
  AS 4003 Травентин

 


 

Дивітся також

Кварц вінілова плитка Moduleo IMPRESS

Кварц-вінілова плитка Moduleo Select

Кварц-Вінілова плитка (ПВХ) LG Decotile

Вінілова плитка Allurefloor (аллюрфлор)

Кварц вінілова плитка VINILAM Click

Вінілова плитка VINILAM Click Hybrid

Кварц вінілова плитка VINILAM click 4мм
More info
Послуги
 • Виїзд спеціаліста з взірцями на обєкт
 • Супутні товари: клей, грунтовка, самовирівнююча суміш та ін.
 • Професійне укладання покритів
 • Безкоштовна доставка по Львову

Популярні товари
 
Контакти
м. Львів вул. Котика 4, офіс 5
тел. 097 765 74 33
        066 674 67 98
Email: majsterclub@ukr.net

Політика конфіденційності