Лінолеум Львів

Вам потрібно купити лінолеум, але ви не можете визначити який краще обрати щоб служив добре і ціна підійшла? давайте розглянемо основні критерії.

Сфера застосування

Побутовий лінолеум - використовується в приміщеннях житлового призначення. Виготовляється на вспіненій або войлочній основі, товщина верхнього захисного шару 0,15-0,35 мм загальна товщина 1,5 - 4 мм. Ціна від 30-170 гривень за м\2. До цього лінолеуму не ставлять високих вимог по експлуатаційних характеристиках.

Напівкомерційний лінолеум - використовується в приміщеннях з невеликою прохідністю офіси, магазини громадські приміщення з невеликим навантаженням також житлові приміщення. Товщина захисного шару 0,4-0,6 мм загальна товщина 1,5 - 3 мм. Ціна такого лінолеуму від 150 - 270 гривень.

Комерційний лінолеум - має підвищену зносостійкість, товщина захисного шару від 0,7 мм по своїм характеристикам він значно міцніший за два попередні. Його використовують в приміщеннях з великою прохідністю магазини, офіси (витримує крісла на роликах), промислові приміщення та інші. Ціна комерційного лінолеуму від 9 євро за метр квадратний. В середньому такий лінолеум служить від 5 до 10 років без втрати зовнішнього вигляду, хоча насправді він може прослужити і до 25 років.

Для збільшення терміну експлуатації лінолеуму, слід якісно підготувати основу і приклеїти його на клей.
При виборі лінолеуму, якщо ваш бюджет обмежений, потрібно правильно його розподілити. Наприклад вам потрібно в офісі постелити лінолеум, ви плануєте витратити не більше як 300 гривень на метр, то не варто купляти лінолеум за 300 гривень. краще порахувати всі витрати на підготовку поверхні (грунтовка, самовирівнююча суміш, клей, професійне укладання) і на залишок вибрати лінолеум дещо нижчої якості. На рівній поверхні покриття прослужить значно довше і виглядатиме краще. Щодо підрахунків витрат, щоб не ламати собі голову над питаннями скільки і яких матеріалів потрібно, яка їх ціна? звертайтесь до нас ми Вам в цьому допоможемо.

В нас на сайті ви знайдете великий вибір комерційного, напівкомерційного  лінолеуму кращих виробників світу.
Купити лінолеум у Львові за привабливою ціною ви можете просто зателефонувавши до нас.

More info
Послуги
  • Виїзд спеціаліста з взірцями на обєкт
  • Супутні товари: клей, грунтовка, самовирівнююча суміш та ін.
  • Професійне укладання покритів
  • Безкоштовна доставка по Львову

Популярні товари
 
Контакти
м. Львів вул. Котика 4, офіс 5
тел. 097 765 74 33
        066 674 67 98
Email: majsterclub@ukr.net

Політика конфіденційності