Головна »   Лінолеум »   lG Hausys »   LG Supreme  

Лінолеум LG Supreme

КОМЕРЦІЙНИЙ ЛІНОЛЕУМ
Покриття супрім, розроблене фахівцями концерну LG Chem, поєднує в собі найкращі якості, накопичені світовими виробниками зносостійких покриттів для підлоги за більш ніж 50-ти річну історію. Має сучасний дизайн, унікальні характеристики по міцності і при цьому безпрецедентно низьку, навіть для нашого ринку покриттів такого класу, ціну.
 Міцність Supreme  - це гетерогенне (багатошарове) рулонне покриття відноситься до класу "напівкомерційних"; і "комерційних", в залежності від товщини захисного шару. Верхній шар матеріалу складається з поліуретану та має структуру схожу з захисним шаром вже відмінно себе зарекомендованого покриття Decotile. Малюнок, нанесений на покриття, захищений спеціальним "UV-coating" шаром від вигорання, тому матеріал багато років буде зберігати свій первозданний вигляд. Supreme має спінену основу, що забезпечує м"якість при ходьбі і відмінні теплоізоляційні властивості. Підкладка виконана з використанням скловолокна, що додає жорсткість і стійкість до розривів і розтягувань.
 Невибагливість
Тести показали, що покриття Supreme має відмінну стійкість до побутових хімікатів і появи плям. При цьому матеріал абсолютно невибагливий у догляді - досить лише звичайного вологого прибирання. Важливим є той факт, що Supreme стійкий до впливу меблевих роликів.
 Сучасний дизайн
 Покриття Supreme має 6 кольорів під мармур, 3 під камінь і 6 рельєфних кольорів під дерево (що також є унікальним для рулонних комерційних покриттів).
 Широка область застосування і доступність
 Область застосування досить широка - від квартири до офісного приміщення з високою прохідністю або магазину. Особливо цей матеріал і його ціна порадує замовника для об"єкта з обмеженим фінансуванням.

Лінолеум LG Supreme

Технічні характеристики лінолеуму

Тип покриття; гетерогенний
Клас застосування;   34/41
Товщина загальна;    2 мм
Товщина захисного шару;  0,5 мм
Ширини;  2 м
Намотування стандартного рулону; 20м
Вага 1 кв.м.;  2,864 кг
Вага рулону: 114,56 кг
Безпека матеріалу (сертифікати); є
Стійкість до впливу вологи; стійке
 
 • SPR 9102
  SPR 9102
 • SPR 91003
  SPR 9103
 • SPR 9108
  SPR 9108
 • SPR 8082
  SPR 8082

 

More info
Послуги
 • Виїзд спеціаліста з взірцями на обєкт
 • Супутні товари: клей, грунтовка, самовирівнююча суміш та ін.
 • Професійне укладання покритів
 • Безкоштовна доставка по Львову

Популярні товари
 
Контакти
м. Львів вул. Котика 4, офіс 5
тел. 097 765 74 33
        066 674 67 98
Email: majsterclub@ukr.net

Політика конфіденційності