Килимова плитка

 

Килимова плитка

Сучасна килимова плитка - це ціла галузь підлогових покриттів, яка в наш час дуже інтенсивно розвивається. Зовнішній вигляд килимовій плитки важко відрізнити від звичайного килимового покриття в рулонах. Але разом з цим килимова плитка має ряд експлуатаційних переваг і має деякі виробничі та технологічні відмінності.

Килимова плитка і її переваги

Килимова плитка з'явилася завдяки розвитку виробничої сфери та збільшення кількості електронного устаткування на робочих місцях. Килимова плитка в порівнянні з рулонним килимовим покриттям має ряд переваг:

  • Можливість швидкого доступу до комунікацій, прокладених на поверхні підлоги. Наприклад, якщо необхідно видалити протягнутий кабель, то для цього не варто демонтувати підлогове покриття цілком. Погодьтеся, що сучасна насиченість офісів різної електронною технікою і меблями перетворює цей процес в цілу подія, яка забирає цінне робочий час працівників компанії. Але коли в офісному приміщенні використовують килимову плитку, то залишається всього лише підняти відповідні модулі.
  • Економічна укладка. Під час укладання килимової плитки відходи складають всього лише від 0,5% до 2%. А укладання підлогового килимового покриття збільшує відсоток відходів до 10-15.
  • Килимова плитка легко замінюється. Буває, що необачне поводження викликає псування підлогового покриття (наприклад, що впала сигарета). В цьому випадку можна обійтися лише заміною на килимову плитку, замість заміни всього покриття повністю.
  • Зручне транспортування і зберігання. Килимова плитка зазвичай транспортується в упаковках по двадцять штук в кожній. Килимова плитка з однаковим по метражу обсягом займає у два рази менше складського місця, ніж стандартне килимове покриття в рулонах.
  • Додаткові можливості для дизайну інтер'єрів. Велика кольорова палітра і оригінальні малюнки на поверхні килимової плитки дають можливість зробити дизайн приміщення неповторним. А комбінація різноманітних за кольором килимових плиток дозволяє скласти унікальний і складний малюнок.

Варто також звернути увагу на те, що жорстка основа дозволяє килимовій плитці дуже щільно прилягати одне до одного, і, якщо плитка має однаковий малюнок або однотонне забарвлення, то місце з'єднання двох килимових плиток буде зовсім непомітно.

Килимова плитка по своїй структурі відрізняється зі структурою рулонного килимового покриття тільки жорсткою основою. Зазвичай під час виробництва використовується шар ПВХ або бітумна основа, які армуються за допомогою скловолокна. Це робиться для того, щоб килимова плитка витримувала лінійні розміри.

Зносостійкість верхнього шару килимової плитки залежить від властивостей ворсу. Дуже важлива якість матеріалу, щільність і висота ворсу.

More info
Послуги
  • Виїзд спеціаліста з взірцями на обєкт
  • Супутні товари: клей, грунтовка, самовирівнююча суміш та ін.
  • Професійне укладання покритів
  • Безкоштовна доставка по Львову

Популярні товари
 
Контакти
м. Львів вул. Котика 4, офіс 5
тел. 097 765 74 33
        066 674 67 98
Email: majsterclub@ukr.net

Політика конфіденційності